MINERALY -- Minerały

 

Lista dyskusyjna MINERALY

Wszelkie informacje na temat listy dyskusyjnej Mineraly oraz inne zasoby związane z tematyką listy znajdują się na stronie WWW: http://mineraly.pg.gda.pl/
Przed zapisaniem się na listę Mineraly koniecznie należy zapoznać się z regulaminem listy i ściśle przestrzegać podanych w nim zaleceń.
Nie zastosowanie się do postanowień zawartych w regulaminie i nie reagowanie na ewentualne upomnienia może skutkować tymczasową lub trwałą moderacją postów osoby łamiącej regulamin lub usunięciem tej osoby z listy.
Gdy przy zapisywaniu się na niniejszą listę dyskusyjną pojawi się informacja o wystąpieniu problemu z certyfikatem zabezpieczeń niniejszej witryny sieci Web, należy certyfikat zaakceptować. Komunikat ten wynika z tego, że zapisywanie się na listę przebiega w bezpiecznym połączeniu (adresy https) i łódzki MAN, na którego serwerach znajduje się niniejsza lista dyskusyjna, wystawił sobie certyfikat zabezpieczeń na jednym z należących do nich serwerów. Proszę się zwrócić o pomoc do administracji łódzkiego MANa, jeśli problem ten, pomimo zaakceptowania certyfikatu, uniemożliwi zapisanie się na listę.

Archiwum listy MINERALY .

Korzystanie z listy MINERALY
Wiadomości do wszystkich członków listy wysyłaj na adres: mineraly@man.lodz.pl.

Możesz zapisać się na listę lub zmienić opcje swojej subskrybcji korzystając z poniższych sekcji.

Zapisywanie się na listę MINERALY

W celu zapisania się na listę MINERALY należy wypełnić poniższy formularz. Aby zapobiec fałszywym zgłoszeniom, otrzymasz email z prośbą o potwierdzenie prenumeraty. Lista jest listą prywatną, co oznacza, że nie masz prawa wyświetlić adresów jej prenumeratorów.

  Twój adres email:  
  Imię i nazwisko:  
  Musisz wprowadzić swoje prywatne hasło. Zapewnia to tylko minimum bezpieczeństwa, lecz powinno zapobiec niepożądanym działaniom dotyczącym Twojej subskrybcji przez innych użytkowników. Nie używaj cennego hasła, ponieważ co pewien czas będzie ono przesyłane na Twoje konto jako 'czysty tekst' (w formie niezaszyfrowanej).

  Jeżeli nie podasz hasła, system przydzieli Ci je automatycznie. Zostanie ono przesłane razem z wiadomością potwierdzającą Twoją subskrybcję. W każdej chwili możesz prosić o przypomnienie hasła za pomocą zwrotnego emaila, a później zmienić parametry swojej subskrybcji.

  Nowe hasło:  
  Potwierdź hasło, wprowadzając je powtórnie:  
  W jakim języku chcesz się komunikować z systemem?  

Osoby zapisane na listę MINERALY
(Lista prenumeratorów jest dostępne tylko dla prenumeratorów listy.)

Wprowadź swój adres i hasło, żeby zobaczyć listę osób zapisanych:

Adres: Hasło:   

Podaj swój adres, żeby wypisać się z listy MINERALY, poprosić o przypomnienie hasła, zmienić parametry prenumeraty:

Jeśli zostawisz to pole puste, adres email będziesz musiał podać później.


Listą MINERALY opiekuje się mineraly-owner at man.lodz.pl
Interfejs administracyjny listy MINERALY (wymagane uwierzytelnienie)
Przegląd wszystkich list na man.lodz.pl

Delivered by Mailman
version 2.1.29
Obsługiwane przez Pythona GNU's Not Unix Debian Powered